Hakkımızda

DentaPoint Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinikleri 2017 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu kurucu üç diş hekimiz tarafından İzmir Karşıyaka Girne Caddesin' de hizmet vermeye başlamıştır. Üç ünitemiz ile vermiş olduğumuz hizmetin neticesinde büyümenin bir ihtiyaç haline gelmesiyle 2018 yılında İzmir Bostanlı Cemal Gürsel Caddesinde ikinci şubemizle de hizmet vermeye başladık.

Karşıyaka diş kliniğimiz ile Bostanlı diş kliniğimizde implant ve cerrahi uygulamaları, ortodonti tedavisi, gülüş tasarımı hizmetleri, zirkonyum ve lamine diş kaplama uygulamaları, estetik diş hekimliği uygulamaları, diş eti tedavileri, çocuk diş hekimliği, beyazlatma ve 20 yaş dişi operasyonları başta olmak üzere geniş çerçevede tüm tedavileri gerçekleştirmekteyiz.

Güncel tekniklerle kurulmuş olan diş kliniklerimizde hasta kayıt ve tedavi sürecini kayıt altına aldığımız yazılım sistemimiz, geçmiş yapmış olduğumuz tüm tedavi bilgilerine ulaşabilmemizi sağlarken, düzenli kontrol ve kayıtlarınızı tutarak ağız sağlığınızı ömür boyu korumanıza yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

en donanımlı diş kliniği karşıyaka   en iyi diş hekimi karşıyaka   en donanımlı diş hastanesi karşıyaka   en donanımlı diş hastanesi izmir   en donanımlı diş kliniği mavişehir   en donanımlı diş kliniği   en iyi diş hekimi mavişehir   en iyi diş hekimi bostanlı   en donanımlı diş kliniği bostanlı   en donanımlı diş kliniği atakent