Lazer sistemleri : Estetik diş hekimliğinde artık geleneksel yöntemler yerine ileri teknoloji teknikler tercih edilmektedir.
Lazerle yapılan tedaviler artık diş hekimliğinin değişmez bir parçası haline gelmiştir. Lazerli dental uygulamalar sadece hekimin işini kolaylaştırmakla kalmıyor hastalar için ağrısız acısız ve kanamasız konforlu bir tedavi imkanı sağlar.
 Dentapoint'te diş etinin içine invaziv olmuş diş eti irritasyonuna sebep olan iltihaplanmalar lazerle kolaylıkla temizlenebilir.
 Diş eti estetiği : Estetik diş hekimliğinde sadece dişlerin estetik olması amaçlanmaz ,dişlerin yanında diş eti estetiği ( pembe estetik) önem taşır. Bu konuda lazer hekimlerimizin ve hastalarımızın büyük yardımcısı olur . Diş eti estetiğini sağlamakta hekim daha kontrollü tedaviler yapabilirken hasta da ağrısız ve kanamasız bir tedavinin konforunu yaşar lamina , empress ve zirkonum diş kaplamalarından önce gülüş dizaynınız yapılırken lazer sıklıkla başvurulan bir araçtır.
 Ağız içinde çıkan aftlar lazerle bir hafta içinde kolaylıkla tedavi edilir.
 Lazer uygulamaları sadece operasyonel değildir aynı zamanda lazerle doku kan akışını arttırıp implant , çekim ve diğer cerrahi operasyonlar sonrası iyileşme hızını arttırıcı tedaviler yapmaktayız. lazer ile aft tedavisi izmir   lazer ile diş estetiği izmir   lazer ile diş tedavisi bostanlı   lazer sistemiyle diş tedavisi karşıyaka   lazer ile diş eti tedavisi izmir karşıyaka bostanlı